افتخارات  مدرسه


گزارش شرکت دانش آموزان در جشنواره ها،مسابقات علمی-پژوهشی –سال تحصیلی98-97
درج شده در تاریخ 1398/05/14 توسط جلالی.

گزارش شرکت دانش آموزان در جشنواره ها،مسابقات علمی-پژوهشی سال تحصیلی98-97

1- فاطمه بوالحسنی کسب مقام دوم المپیاد سواد رسانه ای در کشور

2-تینا مجیدی کسب مقام برگزیده کشوری دربخش فیلم دانش آموزی جشنواره دریا

3-فاطمه چمن کسب مقام برگزیده کشوری دربخش فیلم دانش آموزی جشنواره دریا

4-زینب نیلاشی کسب مقام سوم کشوری دربخش ماکت سازی دانش آموزی جشنواره دریا

5-مهتاب همپایی کسب مقام پنجم کشور در جشنواره خوارزمی

6- جشنواره تولید محتوای الکترونیکی کشوری(تعدادشرکت کننده223 نفر)

7- جشنواره جوان  خوارزمی(تعداد7پروژه  3نفره از بین 40 پروژه علمی)

8-شرکت در المپیادهای علمی(40نفر)وکسب سه رتبه در مرحله اول)

9- المپیاد نانو (شرکت کننده 10 نفر) نتایج اعلام نشده

10-المپیاد سواد رسانه ای (شرکت کننده48)

11-شرکت در مسابقات آزمایشگاه منطقه ای(پس گرفتن مسابقات آزمایشگاه از کل دانش آموزان رشته های  ریاضی وتجربی 4 گروه 2 نفره به منطقه اعلام شد)(شرکت کلیه دانش آموزان)

12-شرکت در مسابقات سازه های ماکارانی(ابتدا در مدرسه وسپس 5 گروه سه وچهار  نفر به منطقه اعلام شد)

13- شرکت در جشنواره ادبی تابش(ارسال 4 پروژ پس از داوری ازبین 150 اثر وکسب مقام کشوری یک پروزه)

14-مقاله پژوهشی:شقایق زند اول منطقه -  هانیه حسینخانی اول منطقه-شقایق زند اول استان

15-نقد ادبی:زینب حمیدی اول منطقه واول استان- زهرا زمانی فر اول منطقه واول استان

گزارش شرکت دانش آموزان در جشنواره ها،مسابقات فرهنگی-هنری سال تحصیلی98-97

16-شرکت در مسابقات سرود همگانی مدرسه در مرحله منطقه ای(با شرکت کلیه دانش آموزان ) و(کسب مقام اول )در منطقه نتایج استانی اعلام نشده

17-شرکت در مسابقات سرود گروهی(مقام اول منطقه)

18-مسابقات انفرادی استانی:ملیکا میرزایی رشته نهج البلاغه(اول منطقه)  وسوم استان

 19- نرگس نوروزی رشته نهج البلاغه(اول منطقه) استان اعلام نشده

20- شکیبا جعفری رشته مفاهیم(اول منطقه)و سوم استان-قالی بافی اول استان

21-رشته صحیفه سجادیه:زهرا شیردل اول منطقه وسوم استان ، نگار هاشمی تبار اول منطقه، هانیه باباییان دوم منطقه

                                 22- مریم باشین اول منطقه وبلاگ نویسی

                                23-  فاطمه احدی اول منطقه وبلاگ نویسی

                               24-  زهرا نجفی احکام اول منطقه

                                25- زهرا عباسپور احکام اول منطقه

                               26-  مریم محمدی یقین احکام اول منطقه

27- رشته استندآپ کمدی : زهرا خدا مرادی اول منطقه وزهرا کیانی اول منطقه

28- فاطمه مشایخی قرائت اول منطقه

29-نسترن مرادی قرائت اول منطقه

30- فاطمه مشایخی

31-مسابقه منطقه ای مشاعره هاتف: کیمیا زندی ونیلوفر بی تاب وساجده منصورنیا منتخب منطقه ای

32-مسابقه بین المللی نور مصطفی:کلیه دانش آموزان ریاضی وتجربی شرکت کردند ودانش آموزان ندا ظهرابی ، مائده بابا تبار،سما معصومی وصبا جدیدی به مقام کشوری دست یافتند

33-سرود همگانی اول استان

34- سرود گروهی برگزیده استان واول منطقه

   مسابقات انفرادی منطقه ای: تعداد215 دانش آموز در مسابقات فرهنگی هنری-قرآنی  شرکت نمودند که 100 کار به منطقه ارسال شد واز میان آنها89 نفر حائز رتبه منطقه ای شدند .

کلیه مدارک واسناد مربوط به مسابقات در دبیرستان موجود میباشد.

                      



آخرین اخبار:
پیوند های مفید:
تماس با ما:

سلمان فارسی
33832090,33822400,33642064
خیابان سه راه افسریه-شهرک والفجر، فرعی هنرستان، کوچه فریدون محمدی
کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه فرهیختگان جوان می باشد.
برای استفاده بهینه از این وب سایت از مرورگرهای مدرن مانند IE 9+ ، FireFox یا Google Chrome استفاده نمایید.